powrót

Wstęp

Prezentacja miejsca

Zapraszamy na Wiejskie wakacje do bardzo starego siedliska wiejskiego położonego na obrzeżach Ińskiego Parku Krajobrazowego w jego otulinie.

Sami jesteśmy mieszczuchami, którzy 7 lat temu zauroczeni okolicą oraz możliwościami jakie wynikają z zamieszkania na wsi postanowiliśmy podzielić się tymi możliwościami z innymi mieszczuchami choćby podczas Wiejskich wakacji właśnie.

Ale po kolei...

Zacznijmy od prezentacji miejsca a skończymy na pokazaniu możliwości jakie dają Wiejskie wakacje w samym miejscu.

Do dyspozycji gości mamy 4 dwuosobowe pokoiki (patrz zdjęcia w galerii), z dostępem do wspólnych dla gości łazienek z wc ciepłą wodą (kabina prysznicowa, zlew ). Jedna łazienka na dwa pokoje.

Pomieszczenia znajdują się w centrum bardzo obszernego siedliska z ogrodem rekreacyjnym oraz warzywnym. Cały ten obszar udostępniony jest dla gości co daje możliwości do uprawiania przeróżnych form rekreacyjnych od leżakowania poprzez ćwiczenia gimnastyczne, kontemplację , zanurzeniu się ciekawej lekturze, słuchaniu muzyki (przez słuchawki) po oddaniu się sztuce ( malowanie, prace w drewnie, robótki ręczne i inne). Mamy też świetne warunki do obserwacji ptaków. Zaobserwowaliśmy sikorki, rudziki, dzięcioły, trznadle, kuropatwy, sójki, kosy i wiele innych, których na razie nie potrafimy zidentyfikować. Po okolicznych polach spacerują żurawie. We wsi jest duże skupisko bocianów.

Na gości o zainteresowaniach artystycznych mamy do zaoferowania wiele poradników.

UWAGA!

Przy dokonywaniu rezerwacji można zapowiedzieć swoje plany co do aktywności artystycznej, wówczas uzgodnimy co należy zabrać ze sobą a co będzie na miejscu.

Do dyspozycji gości jest także wiele poradników z zakresu kosmetyki naturalnej, ziołolecznictwa i kulinarne.

Prowadzimy całkowicie naturalny ogród warzywny oraz sad, wspierany jedynie wybranymi elementami uprawy biodynamicznej wg Rudolfa Steinera ( na ten temat można się u nas wszystkiego dowiedzieć). Zapewniamy naszym gościom całodniowe wyżywienie i większość produktów pochodzi właśnie z naszego ogrodu. Mamy też własne jajka od naszego małego stadka, które jest także ozdobą naszej małej ekofarmy.

Mamy duży wybór ziół, których używamy na co dzień, a także serwujemy herbacianą mieszankę ziołową z miejscowym miodem.

Możemy sporządzać także potrawy na życzenie np. wybrane z licznych naszych książek kucharskich ( można nam towarzyszyć przy gotowaniu).

Z prezentacją naszych możliwości kulinarnych można zapoznać się w NOTATNIKU przyrodnika naturszczyka (kulinaria).

Bardzo się cieszymy kiedy Wiejskie wakacje u nas są waszymi udanymi wakacjami!

CENNIK

Nocleg - 35 zł/osobę
Śniadanie - 15 zł/osobę
Obiadokolacja - 20 zł/osobę
Dzieci do lat 4 - 50% za posiłki

Samodzielne przygotowywanie posiłków

Z używalnością kuchni 10 zł dziennie.

Noclegowanie z własnym namiotem lub "karawaning".

20 zł/za 2 osoby(w tym korzystanie z WC i łazienki)

Pozostałe dodatkowe usługi do uzgodnienia na miejscu ( dogrzewanie elektryczne, wypożyczenie roweru, dodatkowe podłączenie do prądu i inne).ekofarma.biala@onet.pl            
Stronę odwiedziło 699941 Gości, dzisiaj 95. Gości na stronie 1
© 2009 Eko Farma - Biała     Design projektowanie stron www Error